Prie Tinklo narių prisijungė Lietuvos kalinių globos draugija ir VšĮ „Kartu stipresni“

Tinklo narių gretos nuolat auga. Šiandien džiaugiamės galėdami pristatyti naujus mūsų narius – tai Lietuvos kalinių globos draugija ir VšĮ „Kartu stipresni“. Abi organizacijos dirba su skirtingomis socialinėmis grupėmis ir teikia skirtingo pobūdžio paslaugas.

Lietuvos kalinių globos draugija jau 28 metus veikia buvusių kalinių socialinės integracijos srityje. Organizacijos pirmininko Jono Stašinsko teigimu, buvusiems nuteistiesiems teikiama pagalba dažnai yra fragmetiška ir sunkiai atliepia jų poreikius. Todėl Lietuvos kalinių globos draugija nori bendradarbiauti su kitomis visuomeninėmis organizacijomis ir kartu kovoti su buvusių nuteistųjų stigmatizacija bei siekti užtikrinti sėkmingą atstovaujamos grupės integraciją.

Tuo tarpu VšĮ „Kartu stipresni“ teikia psichosocialinę pagalbą krizinėje situacijoje atsidūrusiems ar psichikos sunkumų turintiems asmenims. Organizacija taip pat teikia konsultavimo bei mokymų paslaugas psichikos sunkumų turintiems asmenims bei jų šeimos nariams. Organizuojamas kryptingas, į poreikius orientuotas psichikos problemų turinčių asmenų užimtumas, vykdoma psichosocialinių krizių prevencija. VšĮ „Kartu stipresni“ direktorės Ingos Dulinskienės teigimu, organizacijai tapus Tinklo nare, tikimasi efektyviau įgyvendinti organizacijos tikslus mažinant skurdą, rasti bendraminčių Tinkle bei prisidėti prie advokacijos plėtros.

Sveikiname naujus narius ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo!