Prie Tinklo prisijungė dvi naujos organizacijos

2014 02 04 Komentarų: 0

2014 m. balandžio 1 d. dvi naujos organizacijos prisijungė prie „Nacionalinio skurdo mažinimo organizacijų tinklo“: Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ bei Labdaros ir paramos fondas „Gyvenimo vartai“. Tapti Tinklo narėmis organizacijos apsisprendė , sudalyvavusios projekto „Telkiamės skurdo mažinti“ mokymuose.
Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ – organizacija iš Mažeikių. „Mūsų organizacijos akiratyje – vaikai ir jaunimas iš skurdžiai gyvenančių, daugiavaikių šeimų, vaikai, netekę tėvų ar jų palikti, aktyvūs, kūrybingi, o taip pat nepakankamai motyvuoti, nesugebantys savęs realizuoti jauni žmonės. Savo parama siekiame gerinti mokymosi ir popamokinės veiklos sąlygas. Taip pat prisidedame prie ilgalaikių taupymo projektų būsimoms studijoms,“ – teigia Fondo direktorė Gabrielė Gineitytė. Fondo remiamiems vaikams skiriami kelialapiai į stovyklas, kuriose jie turi galimybę ne tik praleisti laisvalaikį, bet ir lavinti savo gebėjimus, mokytis savarankiškumo, atsakomybės, sužinoti naujų dalykų, socializuotis naujų draugų rate. Fondas taip pat organizuoja tarptautinius jaunimo mainus Lietuvoje.
Labdaros ir paramos fondas „Gyvenimo vartai“ – 2004 metais įsteigta ir Kauno regione veikianti organizacija. Fondo misija – palengvinti priklausomybės ligomis sergančių asmenų socialinę integraciją, atstatant emocinę pusiausvyrą ir ugdant savarankiškumą. „Džiaugiuosi, kad mūsų organizacija tapo Tinklo nare. Esame pasiryžę kryptingai dirbti, kad Lietuvoje mažėtų skurdas, o žmonės būtų laimingesni. Mes mokome žmones blaivaus gyvenimo paslapčių ir padedame jiems integruotis į visuomenę. Vykdome priklausomybės ligomis sergančių asmenų gydymą pagal reabilitacijos 12 žingsnių programą. Reabilitacijos bendruomenės sodyba yra Rokiškių III kaime, Kruonio sen. Kaišiadorių rajone. Siekiame, kad gydymo kurso metu žmonės įsitrauktų į organizacijos socialinį verslą, išmoktų rūpintis savo ir savo artimųjų gyvenimais,“ – apie organizacijos misiją dalinasi Fondo „Gyvenimo vartai“ direktorius Giedrius Žukas.

Sveikiname šias organizacijas tapus Tinklo narėmis!