Telkiasi NVO dirbančios su teistais asmenimis

2014 28 04 Komentarų: 0

VšĮ TARP „Teistų asmenų reintegracijos pradžia“ inicijuoja NVO, dirbančių su teistais asmenimis, būrimąsi darbui kartu. „Idėja vienyti NVO kilo dalyvaujant projekte „Telkiamės skurdo mažinti. Mūsų tikslas – suvienyti giminingas organizacijas, sukuriant platformą ir institucinį tinklą, kuris užtikrintų teikiamų paslaugų teistiems asmenims nuoseklumą bei integralumą,“ – teigia TARP direktorė ir platformos iniciatorė Lina Šarkaitė. Ji taip pat džiaugiasi, kad į jos kvietimą jau atsiliepė beveik 20 organizacijų bei pavienių asmenų, tarp jų – LPF “Gyvenimo vartai”, Nuteistųjų šeimų asociacija, Šiaulių NVO konfederacija, VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras, Asociacija SAMARIJA gailestingumo namai ir kt.
Organizacijas, norinčios prisijungti prie šios iniciatyvos, kviečiame susisiekti su Lina Šarkaite (el. paštu: sarkaite.lina (eta) gmail.com arba telefonu: +37067375882, +37066354559

Primename, kad projektą „Telkiamės skurdo mažinti“ įgyvendina Nacionalinis skurdo mažinimo organizacijų tinklas kartu su Pilietinės visuomenės institutu. Projektą finansuoja finansuoja Europos Ekonominės Erdvės Finansinio Mechanizmo NVO programa Lietuvoje*.

* Norvegijos Karalystė, Islandijos Respublika ir Lichtenšteino Kunigaikštystė, siekdamos prisidėti prie ekonominių ir socialinių skirtumų mažinimo Europos Ekonominėje Erdvėje (EEE), sukūrė EEE ir Norvegijos finansinius mechanizmus. EEE finansinio mechanizmo parama yra skirta 15–ai šalių. Antrasis EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų laikotarpis apima 2009 – 2014 metus. Šiuo laikotarpiu Lietuvai bus skirta 84 milijonai eurų Norvegijos ir EEE paramos įvairiems projektams šalyje įgyvendinti.